ΕΠΣ Πιερίας: Κλήρωση Πρωταθλήματος Γ΄ Ερασιτεχνικής

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
6 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
3
1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
4
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6
1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7
1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8
1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
9
1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
4 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10
1 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
11
1 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13
1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
14
1 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
6 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
16
1 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
17
1 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
18
1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
19
1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20
1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
3 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
21
1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
22
1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
6 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο