ΕΠΣ Πιερίας: Το πρόγραμμα της Α΄ ερασιτεχνικής με ημερομηνίες και ώρες

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 14/9/2019 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 14/9/2019 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 14/9/2019 17:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 14/9/2019 17:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 14/9/2019 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
6 14/9/2019 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
7 14/9/2019 17:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
2
1 21/9/2019 16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 21/9/2019 16:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 21/9/2019 16:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 21/9/2019 16:30 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 21/9/2019 16:30 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6 21/9/2019 16:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 21/9/2019 16:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3
1 5/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 5/10/2019 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 5/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
4 5/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 5/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 5/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/10/2019 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4
1 12/10/2019 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 12/10/2019 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 12/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 12/10/2019 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 12/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 12/10/2019 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 12/10/2019 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5
1 19/10/2019 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
2 19/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 19/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 19/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 19/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 19/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 19/10/2019 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6
1 26/10/2019 15:30 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 26/10/2019 15:30 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 26/10/2019 15:30 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 26/10/2019 15:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 26/10/2019 15:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 26/10/2019 15:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 26/10/2019 15:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7
1 2/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 2/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 2/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 2/11/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 2/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
8
1 9/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
2 9/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 9/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 9/11/2019 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 9/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 9/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 9/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
9
1 16/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 16/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
4 16/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 16/11/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 16/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 16/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
10
1 23/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 23/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 23/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 23/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 23/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
6 23/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 23/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
11
1 30/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 30/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 30/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 30/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 30/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 30/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 30/11/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
12
1 7/12/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 7/12/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 7/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/12/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 7/12/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
6 7/12/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 7/12/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
13
1 14/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 14/12/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
3 14/12/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
4 14/12/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 14/12/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 14/12/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 14/12/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
14
1 5/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 5/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 5/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 5/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 5/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 5/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 5/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
15
1 12/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 12/1/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 12/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 12/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 12/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 12/1/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 12/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16
1 19/1/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 19/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
3 19/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 19/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 19/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 19/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 19/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
17
1 26/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 26/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 26/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 26/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 26/1/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 26/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 26/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
18
1 2/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 2/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 2/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 2/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 2/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
19
1 9/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 9/2/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 9/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 9/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 9/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 9/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 9/2/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
20
1 16/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
3 16/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 16/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/2/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 16/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 16/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
21
1 23/2/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 23/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 23/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 23/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 23/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 23/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 23/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
22
1 8/3/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 8/3/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 8/3/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
4 8/3/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 8/3/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 8/3/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/3/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
23
1 15/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 15/3/2020 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 15/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 15/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 15/3/2020 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 15/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24
1 22/3/2020 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 22/3/2020 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
3 22/3/2020 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 22/3/2020 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 22/3/2020 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 22/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 22/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
25
1 29/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 29/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 29/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 29/3/2020 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 29/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 29/3/2020 16:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 29/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
26
1 5/4/2020 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 5/4/2020 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 5/4/2020 17:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 5/4/2020 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 5/4/2020 17:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 5/4/2020 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/4/2020 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Πρωτάθλημα

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο