ΕΠΣ Πιερίας: Το πρόγραμμα της Γ΄ ερασιτεχνικής με ημερομηνίες και ώρες

ΠΡΟΣΟΧΗ: Σε περίπτωση που δεν επαρκούν οι διαιτητές για την κάλυψη των αγώνων σύμφωνα με το πρόγραμμα, θα διεξαχθούν αγώνες και ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ

ΑΓ. ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 6/10/2019 16:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 6/10/2019 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 6/10/2019 16:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 5/10/2019 16:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 5/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
6 5/10/2019 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2
1 13/10/2019 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 13/10/2019 16:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3 13/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 12/10/2019 16:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
5 12/10/2019 16:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 12/10/2019 16:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
3
1 20/10/2019 16:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
2 20/10/2019 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 20/10/2019 16:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 19/10/2019 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 19/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 19/10/2019 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
4
1 27/10/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 27/10/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 27/10/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 26/10/2019 15:30 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 26/10/2019 15:30 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 26/10/2019 15:30 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5
1 3/11/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
2 3/11/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 3/11/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 2/11/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 2/11/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 2/11/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6
1 10/11/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 10/11/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
3 10/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 9/11/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 9/11/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 9/11/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7
1 17/11/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 17/11/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 17/11/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4 16/11/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 16/11/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 16/11/2019 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8
1 24/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 24/11/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 24/11/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 23/11/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 23/11/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 23/11/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
9
1 1/12/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 1/12/2019 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 1/12/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
4 30/11/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 30/11/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
6 30/11/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10
1 8/12/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2 8/12/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 8/12/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 7/12/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
5 7/12/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 7/12/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
11
1 15/12/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 15/12/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 15/12/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 14/12/2019 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 14/12/2019 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 14/12/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12
1 4/1/2020 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 4/1/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 4/1/2020 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 5/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 5/1/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 5/1/2020 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13
1 11/1/2020 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 11/1/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3 11/1/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4 12/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
5 12/1/2020 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 12/1/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
14
1 18/1/2020 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 18/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 18/1/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 19/1/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 19/1/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 19/1/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15
1 25/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
2 25/1/2020 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 25/1/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 26/1/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 26/1/2020 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
6 26/1/2020 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
16
1 1/2/2020 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 1/2/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3 1/2/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 2/2/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 2/2/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 2/2/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
17
1 8/2/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2 8/2/2019 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 8/2/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 9/2/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 9/2/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 9/2/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
18
1 15/2/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 15/2/2020 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 15/2/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 16/2/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 16/2/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 16/2/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
19
1 22/2/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
2 22/2/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 22/2/2020 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 23/2/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 23/2/2020 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
6 23/2/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20
1 7/3/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 7/3/2020 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
3 7/3/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 8/3/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 8/3/2020 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 8/3/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
21
1 14/3/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 14/3/2019 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 14/3/2019 16:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 15/3/2019 16:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5 15/3/2019 16:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 15/3/2019 16:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
22
1 21/3/2019 16:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 21/3/2019 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 21/3/2019 16:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 22/3/2019 16:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 22/3/2019 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
6 22/3/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Πρωτάθλημα

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο