ΕΠΣ Πιερίας: Το πρόγραμμα της Β΄ ερασιτεχνικής με ημερομηνίες και ώρες

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 15/9/2019 17:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15/9/2019 17:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 15/9/2019 17:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 15/9/2019 17:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
5 15/9/2019 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 15/9/2019 17:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
7 15/9/2019 17:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
2
1 22/9/2019 16:30 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 22/9/2019 16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 22/9/2019 16:30 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 22/9/2019 16:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 22/9/2019 16:30 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6 22/9/2019 16:30 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 22/9/2019 16:30 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
3
1 6/10/2019 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
2 6/10/2019 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
3 6/10/2019 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 6/10/2019 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
5 6/10/2019 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 6/10/2019 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 6/10/2019 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
4
1 13/10/2019 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 13/10/2019 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 13/10/2019 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
4 13/10/2019 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 13/10/2019 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 13/10/2019 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 13/10/2019 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5
1 20/10/2019 16:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 20/10/2019 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
3 20/10/2019 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 20/10/2019 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 20/10/2019 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
6 20/10/2019 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 20/10/2019 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6
1 27/10/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 27/10/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 27/10/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 27/10/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
5 27/10/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 27/10/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
7 27/10/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7
1 3/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 3/11/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
3 3/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
4 3/11/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 3/11/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 3/11/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
7 3/11/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
8
1 10/11/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
2 10/11/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 10/11/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
4 10/11/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 10/11/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
6 10/11/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 10/11/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
9
1 17/11/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 17/11/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
3 17/11/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 17/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 17/11/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 17/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 17/11/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
10
1 24/11/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
2 24/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 24/11/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
4 24/11/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
5 24/11/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 24/11/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
7 24/11/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
11
1 1/12/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 1/12/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 1/12/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 1/12/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 1/12/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 1/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 1/12/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
12
1 8/12/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
2 8/12/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
3 8/12/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 8/12/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
5 8/12/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 8/12/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 8/12/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
13
1 15/12/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 15/12/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/12/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
4 15/12/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 15/12/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
6 15/12/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 15/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
14
1 4/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 4/1/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 4/1/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 4/1/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5 4/1/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
6 4/1/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 4/1/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
15
1 11/1/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 11/1/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
3 11/1/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 11/1/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 11/1/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
6 11/1/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 11/1/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
16
1 18/1/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 18/1/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 18/1/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 18/1/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 18/1/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 18/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 18/1/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
17
1 25/1/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
2 25/1/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
3 25/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 25/1/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5 25/1/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 25/1/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 25/1/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
18
1 1/2/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 1/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
3 1/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 1/2/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 1/2/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 1/2/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 1/2/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
19
1 8/2/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 8/2/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 8/2/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
4 8/2/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 8/2/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
6 8/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/2/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
20
1 15/2/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/2/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 15/2/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 15/2/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 15/2/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 15/2/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
21
1 22/2/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 22/2/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 22/2/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 22/2/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 22/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 22/2/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
7 22/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
22
1 7/3/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2 7/3/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
3 7/3/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/3/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 7/3/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 7/3/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 7/3/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
23
1 14/3/2020 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 14/3/2020 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
3 14/3/2020 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 14/3/2020 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 14/3/2020 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 14/3/2020 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 14/3/2020 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
24
1 21/3/2020 16:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
2 21/3/2020 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 21/3/2020 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 21/3/2020 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 21/3/2020 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
6 21/3/2020 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 21/3/2020 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
25
1 28/3/2020 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 28/3/2020 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 28/3/2020 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 28/3/2020 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ
5 28/3/2020 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 28/3/2020 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 28/3/2020 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
26
1 4/4/2020 17:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 4/4/2020 17:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 4/4/2020 17:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 4/4/2020 17:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 4/4/2020 17:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
6 4/4/2020 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 4/4/2020 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο