Κύπελλο

2ος Προημιτελικός Κυπέλλου

Α_Α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ
1 29/1/2020 18:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ
0 7
2 5/2/2020 14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
3 29/1/2020 14:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ 0 1
4 29/1/2020 14:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 0 1

1ος Προημιτελικός Κυπέλλου

Α_Α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ
1 22/1/2020 15:00 Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 5 0
2 22/1/2020 15:00 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0 1
3 15/1/2020 15:00 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1 0
4 22/1/2020 17:30 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 0

3η Φάση Κυπέλλου

Α_Α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ
1 4/12/2019 14:30 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ 0 4
2 18/12/2019 14:30 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 0 3
3 22/12/2019 14:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1 2
4 29/12/2019 14:15 ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1 2
5 29/12/2019 14:15 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 4 1
6 29/12/2019 14:15 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 2 3
7 29/12/2019 14:15 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1 5
8 29/12/2019 14:15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 2 0

2η Φάση Κυπέλλου

Α_Α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ
1 21/12/19 14:30 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 2 1
2 11/12/19 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 4 1
3 11/12/19 14:30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 0 8
4 21/12/19 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0 3
5 21/12/19 14:30 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0 1
6 18/12/19 17:00 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0 5

1η Φάση Κυπέλλου

Α_Α ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ
1 28/9/2019 15:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 0 1
2 28/9/2019 15:45 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 3 5
3 28/9/2019 15:45 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 1 2
4 28/9/2019 15:45 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 0 2
5 28/9/2019 15:45 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 5
6 28/9/2019 15:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 6 7
7 28/9/2019 15:45 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 1 5
8 29/9/2019 15:45 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 3 1
9 29/9/2019 15:45 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 9 8
10 29/9/2019 15:45 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 4 1
11 29/9/2019 15:45 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 3
12 29/9/2019 15:45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 0 5
13 29/9/2019 15:45 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 0 4
14 29/9/2019 15:45 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4 1

 

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο