Πρόγραμμα Υποδομών 22 & 23-02-2020

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 22 & 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

 

Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ  22-02-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22/02/20 10:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22/02/20 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22/02/20 12:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 22/02/20 13:00
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  22-02-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 09:20
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 10:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 11:40
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 12:50
 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 14:00
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  22-02-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 09:20
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 11:40
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 12:50
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22/02/20 14:00
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ      

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’          ΣΑΒΒΑΤΟ  22-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 22/02/20 10:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 22/02/20 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 22 & 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
 

Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ8 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 23/02/20 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 ΓΙΩΤΣΑ 23/02/20 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 23/02/20 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΓΙΩΤΣΑ 23/02/20 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 23/02/20 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 23/02/20 12:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 23/02/20 13:00
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΓΙΩΤΣΑ 23/02/20 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 09:20
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 12:50
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 12:50
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 14:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 09:20
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 10:30
 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 11:40
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23/02/20 11:40

 

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),  ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

 

 

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο