Α΄ Ερασιτεχνική

Τρέχουσα Αγωνιστική

Βαθμολογία

ΘέσηClubΑγ.ΝΙΗΥπέρΚατάΔ.Τ.Βαθμοί
122201160124861
222182259144556
322134531131843
422134540271343
522124639261340
622114749331637
7229493129231
82275102933-426
92273123136-524
102265111932-1323
112255121937-1820
122245131851-3317
132230192051-319
142222181465-518

Επόμενη Αγωνιστική

 

Αρχική \ Εκτός έδρας ΑΕ ΑΚΑ ΑΝΑ ΑΝΑ ΑΡΗ ΑΧΙ ΒΑΤ ΓΑΣ ΕΘΝ ΕΘΝ ΘΕΡ ΜΥΤ ΠΑΕ ΠΙΕ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ   Μαρ 15 0-1 1-1 1-1 0-1 1-2 1-0 1-2 3-3 3-0 ΑΝΕΥ 0-0 1-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Πλαταμώνα 4-1   2-3 4-0 4-0 2-4 0-2 2-0 1-0 1-1 4-3 1-1 1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Κολινδρού 0-0   Μαρ 15 Μαρ 22 2-2 0-3 1-0 2-0 2-3 3-1 2-0 3-4 0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σβορώνου 1-3 2-2 0-2   1-3 1-0 1-5 0-4 1-3 1-5 3-0 ΑΝΕΥ Μαρ 22 1-3
ΑΡΗΣ Κοκκινοπλιτών 1-3 0-1 1-2 0-0   2-1 Μαρ 15 3-3 1-1 0-3 0-4 0-1 1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Νεοκαισάρειας 0-2 1-0 2-3 7-0 6-0   0-2 Μαρ 22 3-0 0-4 0-4 3-0 ΑΝΕΤ 0-2
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1-1 3-0 3-0 6-1 2-1 6-0   2-0 0-1 2-1 Μαρ 22 1-0 4-0
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2-1 1-3 0-1 2-0 5-1 0-1 1-2   Μαρ 15 0-5 2-1 0-1 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Κατερίνης 0-2 Μαρ 22 1-4 1-0 2-1 0-2 1-1 2-2   1-1 0-4 4-3 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. Κεραμιδίου 1-0 2-0 3-1 2-0 7-1 Μαρ 15 3-1 1-0   6-2 4-0 1-0 2-0
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού 3-1 2-2 3-0 4-0 3-0 1-4 1-0 1-2 Μαρ 22   2-1 0-3 2-0
ΜΥΤΙΚΑΣ Λεπτοκαρυάς 1-3 0-2 0-3 ΑΝΕΥ 6-1 0-1 2-1 0-3 1-2 0-3 ΑΝΕΥ Μαρ 15   0-3 ΑΝΕΥ 0-1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 6-0 0-2 2-0 1-1 1-0 0-1 0-0 1-3 2-0 1-0   Μαρ 15
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. Αγιάννη Μαρ 22 2-3 0-3 2-0 0-0 1-0 2-4 1-1 3-1 0-3 2-2 0-2 0-1  

 

ΑΓ. ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
1
1 14-Σεπ-19 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 2 4
2 14-Σεπ-19 17:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 7 0
3 14-Σεπ-19 17:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2 2
4 14-Σεπ-19 17:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 2 1
5 14-Σεπ-19 17:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 0 0
6 14-Σεπ-19 17:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0 3
7 14-Σεπ-19 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 1 4
2
1 21-Σεπ-19 16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 4 0
2 21-Σεπ-19 16:30 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 1 1
3 21-Σεπ-19 16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 1 5
4 21-Σεπ-19 16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 2 2
5 21-Σεπ-19 16:30 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 0 2
6 21-Σεπ-19 16:30 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0 0
7 21-Σεπ-19 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 3 0
3
1 05-Οκτ-19 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 0 2
2 05-Οκτ-19 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1 0
3 05-Οκτ-19 16:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 0 2
4 05-Οκτ-19 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 0 2
5 05-Οκτ-19 16:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 2 2
6 05-Οκτ-19 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1 5
7 05-Οκτ-19 16:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 3 3
4
1 12-Οκτ-19 16:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 1 1
2 12-Οκτ-19 16:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 6 1
3 12-Οκτ-19 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0 3
4 12-Οκτ-19 16:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 1 3
5 12-Οκτ-19 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 2 1
6 12-Οκτ-19 16:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2 0
7 12-Οκτ-19 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 2 0
5
1 19-Οκτ-19 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 1 0
2 19-Οκτ-19 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 2 0
3 19-Οκτ-19 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1 3
4 19-Οκτ-19 16:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 3 1
5 19-Οκτ-19 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 1 1
6 19-Οκτ-19 16:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3 0
7 19-Οκτ-19 16:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 0 1
6
1 27-Οκτ-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 1 0
2 26-Οκτ-19 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 0 4
3 26-Οκτ-19 15:30 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2 0
4 26-Οκτ-19 15:30 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0 1
5 26-Οκτ-19 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 3 1
6 26-Οκτ-19 15:30 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 1 0
7 26-Οκτ-19 15:30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 6 0
7
1 02-Νοε-19 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 0
2 02-Νοε-19 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1 3
3 02-Νοε-19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 1 0
4 02-Νοε-19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 2 2
5 02-Νοε-19 18:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 3 0
6 02-Νοε-19 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 1 0
7 02-Νοε-19 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 1 3
8
1 09-Νοε-19 15:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 4 0
2 09-Νοε-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2 0
3 09-Νοε-19 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0 2
4 09-Νοε-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 2 3
5 09-Νοε-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 4 3
6 09-Νοε-19 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 0 1
7 09-Νοε-19 15:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1 2
9
1 16-Νοε-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1 0
2 16-Νοε-19 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 2 1
3 16-Νοε-19 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 0 2
4 16-Νοε-19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 0 0
5 16-Νοε-19 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 0 0
6 17-Νοε-19 12:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2 1
7 16-Νοε-19 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 2 1
10
1 23-Νοε-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 4 1
2 23-Νοε-19 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 2 1
3 23-Νοε-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2 2
4 23-Νοε-19 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0 4
5 23-Νοε-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 0 1
6 23-Νοε-19 15:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 2 1
7 23-Νοε-19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0 2
11
1 30-Νοε-19 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 0 3
2 30-Νοε-19 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 2 0
3 30-Νοε-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 6 2
4 30-Νοε-19 15:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 1 2
5 30-Νοε-19 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 0 1
6 30-Νοε-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 0
7 30-Νοε-19 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 1 2
12
1 07-Δεκ-19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 1 3
2 07-Δεκ-19 15:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 1 0
3 07-Δεκ-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3 1
4 07-Δεκ-19 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 0 1
5 07-Δεκ-19 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 3 4
6 07-Δεκ-19 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 1 0
7 07-Δεκ-19 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0 1
13
1 18-Δεκ-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 1 0
2 18-Δεκ-19 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 0 1
3 14-Δεκ-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 4 0
4 18-Δεκ-19 15:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0 1
5 18-Δεκ-19 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1 2
6 14-Δεκ-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 1 0
7 14-Δεκ-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 1 1
14
1 05-Ιαν-20 12:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 05-Ιαν-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 05-Ιαν-20 17:30 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 05-Ιαν-20 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 05-Ιαν-20 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 05-Ιαν-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 05-Ιαν-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
15
1 12-Ιαν-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
2 12-Ιαν-20 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 12-Ιαν-20 17:30 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 12-Ιαν-20 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 12-Ιαν-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 12-Ιαν-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 12-Ιαν-20 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16
1 19-Ιαν-20 15:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 19-Ιαν-20 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
3 19-Ιαν-20 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 19-Ιαν-20 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 19-Ιαν-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 19-Ιαν-20 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 19-Ιαν-20 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
17
1 26-Ιαν-20 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 26-Ιαν-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 26-Ιαν-20 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 26-Ιαν-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 26-Ιαν-20 12:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 26-Ιαν-20 17:30 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 26-Ιαν-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
18
1 02-Φεβ-20 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
2 02-Φεβ-20 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 02-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 02-Φεβ-20 12:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 02-Φεβ-20 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 02-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 02-Φεβ-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
19
1 09-Φεβ-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 09-Φεβ-20 17:30 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 09-Φεβ-20 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 09-Φεβ-20 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 09-Φεβ-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 09-Φεβ-20 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
7 09-Φεβ-20 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
20
1 16-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
2 16-Φεβ-20 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
3 16-Φεβ-20 15:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 16-Φεβ-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16-Φεβ-20 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 16-Φεβ-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 16-Φεβ-20 15:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
21
1 23-Φεβ-20 15:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 23-Φεβ-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 23-Φεβ-20 12:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 23-Φεβ-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
5 23-Φεβ-20 15:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 23-Φεβ-20 15:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 23-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
22
1 08-Μαρ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 08-Μαρ-20 15:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 08-Μαρ-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
4 08-Μαρ-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 08-Μαρ-20 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 08-Μαρ-20 17:30 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
7 08-Μαρ-20 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
23
1 15-Μαρ-20 16:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
2 15-Μαρ-20 16:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
3 15-Μαρ-20 16:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 15-Μαρ-20 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 15-Μαρ-20 12:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 15-Μαρ-20 16:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 15-Μαρ-20 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24
1 22-Μαρ-20 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 22-Μαρ-20 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
3 22-Μαρ-20 16:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 22-Μαρ-20 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 22-Μαρ-20 16:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 22-Μαρ-20 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 22-Μαρ-20 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
25
1 29-Μαρ-20 16:00 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 29-Μαρ-20 16:00 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 29-Μαρ-20 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 29-Μαρ-20 16:00 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 29-Μαρ-20 16:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 29-Μαρ-20 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 29-Μαρ-20 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
26
1 05-Απρ-20 17:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 05-Απρ-20 17:00 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 05-Απρ-20 17:00 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 05-Απρ-20 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 05-Απρ-20 17:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 05-Απρ-20 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 05-Απρ-20 17:00 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο