Β΄ Ερασιτεχνική

Τρέχουσα Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / Αποτελέσματα
2020-03-14 16:00:0614/03/2020 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ vs 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 16:00:0616:00
2020-03-14 16:00:1214/03/2020 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Τραπεζούντας vs Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 16:00:1216:00
2020-03-14 16:00:2314/03/2020 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 vs ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 16:00:2316:00
2020-03-14 16:00:3214/03/2020 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ vs ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 16:00:3216:00
2020-03-14 16:00:3814/03/2020 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ vs ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 16:00:3816:00
2020-03-14 16:00:4314/03/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου vs ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 16:00:4316:00
2020-03-14 16:00:5414/03/2020 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ vs ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 16:00:5416:00

Βαθμολογία

ΘέσηΟμάδαΑγ.ΝΙΗΥπέρΚατάΔ.Τ.Βαθμοί
122164271135852
222146240122848
322152557243347
422125555213441
522117443152840
622106638182036
7229673328533
8229493235-331
9228682328-530
102265112536-1123
112272133250-1823
122255122961-3220
132220201488-746
14221021164-633

Επόμενη Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / Αποτελέσματα
2020-03-21 16:00:0221/03/2020 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων vs ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 16:00:0216:00
2020-03-21 16:00:1921/03/2020 Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου vs ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 16:00:1916:00
2020-03-21 16:00:2821/03/2020 25η ΜΑΡΤΙΟΥ vs ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 16:00:2816:00
2020-03-21 16:00:2921/03/2020 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 vs ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Τραπεζούντας 16:00:2916:00
2020-03-21 16:00:3121/03/2020 ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 16:00:3116:00
2020-03-21 16:00:3721/03/2020 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου vs ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 16:00:3716:00
2020-03-21 16:00:5321/03/2020 ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη vs ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 16:00:5316:00

 

Αρχική \ Εκτός έδρας
25η ΜΑΡΤΙΟΥ   1-1 3-2 Μαρ 21 0-3 2-1 2-3 2-1 2-1 8-1 8-0 3-0 1-4
ΑΕΤΟΣ Καταλωνίων 2-1   1-0 1-1 Μαρ 21 3-0 0-1 3-0 0-0 1-0 2-1 3-1 0-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Μαρ 14 0-0   1-1 0-0 2-0 3-0 6-0 1-1 3-1 2-1 3-0 2-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 0-1 0-1 0-1   2-1 3-2 6-1 3-0 7-0 8-0 Μαρ 14 3-0 2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-1 0-2 1-0 3-0   5-0 0-0 1-1 2-0 4-0 Μαρ 14 2-0
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου 0-1 1-1 Μαρ 21 2-2 1-1   3-2 0-2 3-1 3-0 3-0 ΑΝΕΥ 2-0 1-5
ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου 0-2 0-0 1-5 0-2 1-0   1-2 3-1 1-0 1-1 3-0 ΑΝΕΥ 0-0 1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Τραπεζούντας 1-4 1-6 2-0 2-0 Μαρ 14 0-2   0-2 4-0 3-3 3-0 ΑΝΕΥ 0-2 0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 1-4 0-1 1-1 0-0 0-0 Μαρ 14 3-0   3-1 3-0 3-0 ΑΝΕΥ 4-0 1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μακρυγιάλου 1-6 Μαρ 14 0-7 0-5 0-7 1-0 0-2 1-5   Μαρ 21 3-0 ΑΝΕΥ 0-4 0-5
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ 1-0 1-4 1-0 1-2 1-6 0-0 1-1 3-4 5-2   3-0 ΑΝΕΥ 1-3 Μαρ 14
ΠΙΕΡΙΚΟΣ Ρυακίων 0-3 ΑΝΕΥ 0-3 ΑΝΕΥ 0-3 ΑΝΕΥ 0-3 ΑΝΕΥ 0-3 ΑΝΕΥ 0-3 ΑΝΕΥ Μαρ 21 0-3 ΑΝΕΥ 0-3 ΑΝΕΥ 1-0 0-3 ΑΝΕΥ   0-3 ΑΝΕΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. Αγιάννη 0-3 1-3 1-1 0-1 0-0 3-2 1-0 2-1 Μαρ 21 6-2 1-1 3-0 ΑΝΕΥ   1-2
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 0-1 1-1 4-0 5-1 4-0 4-0 Μαρ 21 6-0 5-0 8-1 3-0 ΑΝΕΥ 4-0  
ΑΓ. ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ
1
1 15-Σεπ-19 17:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 1 1
2 15-Σεπ-19 17:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 1 1
3 15-Σεπ-19 17:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 3 2
4 15-Σεπ-19 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 6 1
5 15-Σεπ-19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0 0
6 15-Σεπ-19 17:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1 0
7 15-Σεπ-19 17:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 1 0
2
1 22-Σεπ-19 16:30 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 4 0
2 22-Σεπ-19 16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 3 0
3 22-Σεπ-19 16:30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 3 0
4 22-Σεπ-19 16:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 6
5 22-Σεπ-19 16:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 0 2
6 22-Σεπ-19 16:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 4 0
7 22-Σεπ-19 16:30 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 1 1
3
1 06-Οκτ-19 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 0 3
2 06-Οκτ-19 16:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0 0
3 06-Οκτ-19 16:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0 3
4 06-Οκτ-19 16:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 2 1
5 06-Οκτ-19 16:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 3 1
6 06-Οκτ-19 16:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 0 1
7 06-Οκτ-19 16:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 1 2
4
1 13-Οκτ-19 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 4
2 13-Οκτ-19 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 1 6
3 13-Οκτ-19 12:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 0 5
4 13-Οκτ-19 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 3 2
5 13-Οκτ-19 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 0 3
6 13-Οκτ-19 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 5 0
7 13-Οκτ-19 16:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 2 3
5
1 20-Οκτ-19 16:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5 1
2 20-Οκτ-19 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 1 5
3 20-Οκτ-19 16:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1 0
4 20-Οκτ-19 16:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 0 2
5 20-Οκτ-19 16:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 0 1
6 20-Οκτ-19 16:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 3 0
7 20-Οκτ-19 12:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 1 1
6
1 27-Οκτ-19 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 0 0
2 27-Οκτ-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 0 3
3 27-Οκτ-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 0 1
4 27-Οκτ-19 11:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 1 1
5 27-Οκτ-19 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 3 1
6 27-Οκτ-19 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 1 1
7 27-Οκτ-19 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 8 0
7
1 10-Νοε-19 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 3 0
2 10-Νοε-19 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1 0
3 10-Νοε-19 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 0 5
4 10-Νοε-19 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 0 1
5 03-Νοε-19 11:30 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 0 1
6 10-Νοε-19 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 1 3
7 10-Νοε-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 0 2
8
1 17-Νοε-19 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 3 0
2 17-Νοε-19 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 1 3
3 17-Νοε-19 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 1 4
4 17-Νοε-19 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 1 0
5 17-Νοε-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 0 3
6 17-Νοε-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 1
7 17-Νοε-19 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0 1
9
1 24-Νοε-19 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 3 1
2 24-Νοε-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 3 0
3 24-Νοε-19 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 0 0
4 24-Νοε-19 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 0 4
5 24-Νοε-19 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 1 4
6 24-Νοε-19 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 4 0
7 24-Νοε-19 11:30 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 4
10
1 01-Δεκ-19 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 3 1
2 01-Δεκ-19 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 8 1
3 01-Δεκ-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 0 3
4 01-Δεκ-19 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 3 2
5 01-Δεκ-19 11:30 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0 0
6 01-Δεκ-19 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 3 2
7 01-Δεκ-19 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 1 0
11
1 08-Δεκ-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 0 3
2 08-Δεκ-19 11:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 0 2
3 08-Δεκ-19 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 2 0
4 08-Δεκ-19 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 4 0
5 08-Δεκ-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 0 1
6 08-Δεκ-19 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 3 0
7 08-Δεκ-19 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 5 2
12
1 15-Δεκ-19 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ 0 0
2 15-Δεκ-19 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 2 2
3 15-Δεκ-19 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 3 0
4 15-Δεκ-19 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 3 3
5 15-Δεκ-19 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0 7
6 15-Δεκ-19 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2 3
7 15-Δεκ-19 11:30 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 4 0
13
1 22-Δεκ-19 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ 0 3
2 22-Δεκ-19 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1 6
3 22-Δεκ-19 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 6 0
4 22-Δεκ-19 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 3 1
5 22-Δεκ-19 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 2 2
6 22-Δεκ-19 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 0 3
7 22-Δεκ-19 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 1 0
14
1 04-Ιαν-20 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 04-Ιαν-20 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 04-Ιαν-20 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 04-Ιαν-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5 04-Ιαν-20 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
6 04-Ιαν-20 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 04-Ιαν-20 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
15
1 11-Ιαν-20 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 11-Ιαν-20 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
3 11-Ιαν-20 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 11-Ιαν-20 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 11-Ιαν-20 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
6 11-Ιαν-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 11-Ιαν-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
16
1 18-Ιαν-20 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 18-Ιαν-20 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 18-Ιαν-20 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 18-Ιαν-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 18-Ιαν-20 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 18-Ιαν-20 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 18-Ιαν-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
17
1 25-Ιαν-20 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
2 25-Ιαν-20 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 25-Ιαν-20 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 25-Ιαν-20 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5 25-Ιαν-20 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 25-Ιαν-20 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 25-Ιαν-20 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
18
1 01-Φεβ-20 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 01-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
3 01-Φεβ-20 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 01-Φεβ-20 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 01-Φεβ-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 01-Φεβ-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 01-Φεβ-20 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
19
1 08-Φεβ-20 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 08-Φεβ-20 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 08-Φεβ-20 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
4 08-Φεβ-20 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 08-Φεβ-20 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
6 08-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 08-Φεβ-20 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
20
1 15-Φεβ-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15-Φεβ-20 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15-Φεβ-20 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 15-Φεβ-20 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 15-Φεβ-20 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 15-Φεβ-20 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 15-Φεβ-20 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
21
1 22-Φεβ-20 15:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 22-Φεβ-20 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 22-Φεβ-20 15:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 22-Φεβ-20 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 22-Φεβ-20 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 22-Φεβ-20 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
7 22-Φεβ-20 15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
22
1 07-Μαρ-20 15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2 07-Μαρ-20 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
3 07-Μαρ-20 15:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 07-Μαρ-20 15:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 07-Μαρ-20 15:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 07-Μαρ-20 15:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 07-Μαρ-20 15:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
23
1 14-Μαρ-20 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 14-Μαρ-20 16:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
3 14-Μαρ-20 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 14-Μαρ-20 16:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 14-Μαρ-20 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 14-Μαρ-20 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 14-Μαρ-20 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
24
1 21-Μαρ-20 16:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
2 21-Μαρ-20 16:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 21-Μαρ-20 16:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 21-Μαρ-20 16:00 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 21-Μαρ-20 16:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
6 21-Μαρ-20 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 21-Μαρ-20 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
25
1 28-Μαρ-20 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 28-Μαρ-20 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 28-Μαρ-20 16:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 28-Μαρ-20 16:00 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 28-Μαρ-20 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 28-Μαρ-20 16:00 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 28-Μαρ-20 16:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
26
1 04-Απρ-20 17:00 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 04-Απρ-20 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 04-Απρ-20 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 04-Απρ-20 17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
5 04-Απρ-20 17:00 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
6 04-Απρ-20 17:00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 04-Απρ-20 17:00 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο