ΥΨΗΛΑΝΤΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2019 – Αποτελέσματα (προσωρινά)

ΥΨΗΛΑΝΤΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2019 – Αποτελέσματα (προσωρινά)

Α/Α ΟΝΟΜΑ & ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ΧΡΟΝΟΣ

1 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DADA HAIRWORKS 53 37¨23
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 231 38¨04
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 94 40¨28
4 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 157 40¨43
5 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 52 41¨47
6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 210 42¨20
7 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JT COACHING 35 42¨21
8 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 128 42¨50
9 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ 102 43¨50
10 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TEAM 33 44¨08
11 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 135 44¨30
12 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 116 45¨28
13 ΜΠΟΥΤΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 155 45¨50
14 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 241 46¨22
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 19 46¨24
16 ΚΑΣΗΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 104 46¨34
17 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ CASPER RUNNING TEAM 77 47¨00
18 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 70 47¨16
19 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 158 47¨34
20 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ V MAX 170 47¨40
21 ΑΝΙΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21 47¨55
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ” 3 48¨03
23 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ HANDBALL 165 48¨10
24 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 32 48¨13
25 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10 48¨29
26 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 39 48¨39
27 ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 49¨02
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 178 49¨05
29 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 127 49¨13
30 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 235 49¨20
31 ΜΟΛΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΙΑΣ 142 49¨24
32 ΛΙΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 126 49¨37
33 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 162 49¨41
34 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 26 49¨45
35 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 9 49¨53
36 ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 245 50¨07
– ΔΑΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SCIENCE TRAINING 68 50¨07
38 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 214 50¨12
39 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CREDO S VICTORIA 16 50¨37
40 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 218 50¨45
41 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 227 51¨16
42 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 179 51¨31
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 177 51¨34
44 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NONI E BAMBINI CLUB 96 51¨34
45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 74 51¨35
46 ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 256 51¨36
47 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 72 51¨58
48 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SPACE JYM RUN TEAM 27 52¨24
49 ΚΑΡΤΣΑΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 204 52¨34
50 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 82 52¨42
51 ΣΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 217 52¨42
– ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 188 52¨48
53 ΜΟΥΓΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 52¨52
54 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 86 53¨03
55 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 184 53¨06
56 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑ TEAM 193 53¨13
57 ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 219 53¨44
58 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 79 53¨45
59 ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ 61 54¨04
60 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 255 54¨30
61 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 54¨38
62 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ IRENAS TRAINING TEAM 101 55¨02
63 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 202 55¨10
64 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 181 55¨19
65 ΜΠΙΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 153 55¨33
66 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 93 55¨48
67 ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 152 55¨50
68 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 59 56¨04
69 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 199 56¨07
70 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 110 56¨09
71 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ OLYMPUS MARATHON RT 1 56¨13
72 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM 63 56¨26
73 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 174 56¨34
74 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 49 56¨48
75 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 15 57¨15
76 ΑΛΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34 57¨30
77 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 121 57¨35
78 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 206 57¨46
– ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 205 57¨46
80 ΚΑΡΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 100 58¨04
– ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 213 58¨04
82 ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 238 58¨20
83 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ CASPER RUNNING TEAM 185 58¨34
84 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 229 58¨40
85 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 173 58¨49
86 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 260 58¨54
87 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 172 59¨05
88 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ REX TRIATHLON TEAM 22 59¨08
89 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ 87 59¨15
90 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 17 59¨24
91 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 161 59¨28
92 ΣΙΓΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΕΑΜΟΚ 221 59¨31
93 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΒΕΑΜΟΚ 18 59¨32
94 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 259 59¨42
95 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 168 59¨49
96 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 171 1¨00¨14
97 57 1¨00¨18
98 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 180 1¨00¨20
99 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 1¨00¨28
100 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 83 1¨00¨29
101 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 159 1¨00¨33
102 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ KASIMIS TRAINING 30 1¨00¨36
103 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 88 1¨00¨37
104 65 1¨00¨47
105 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 24 1¨00¨52
106 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 203 1¨01¨26
107 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ NRT 212 1¨01¨27
108 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 201 1¨01¨28
109 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 182 1¨01¨32
110 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 85 1¨01¨34
111 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 139 1¨01¨35
112 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 25 1¨01¨38
113 ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58 1¨01¨53
114 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 223 1¨01¨56
115 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 64 1¨01¨59
116 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 243 1¨02¨03
117 ΜΠΕΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 150 1¨02¨19
118 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 40 1¨02¨20
119 ΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 141 1¨02¨21
120 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 80 1¨02¨36
121 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ KATS DUDES 105 1¨03¨02
122 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 209 1¨03¨09
123 ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 1¨03¨44
124 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 222 1¨03¨47
125 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 136 1¨04¨07
126 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 175 1¨04¨08
127 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSA 132 1¨04¨09
128 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 176 1¨04¨18
129 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 195 1¨04¨25
130 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 69 1¨04¨29
131 ΒΑΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 31 1¨05¨08
132 ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SCIENCE TRAINING 48 1¨05¨18
133 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 106 1¨05¨20
134 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ REX TRIATHLON TEAM 23 1¨05¨55
135 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 169 1¨06¨11
136 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 131 1¨06¨27
137 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 134 1¨06¨55
138 ΜΠΡΑΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12 1¨07¨10
139 ΤΣΙΟΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 244 1¨07¨12
140 ΤΣ0ΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΕΛΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13 1¨07¨13
141 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 197 1¨07¨47
– ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 41 1¨07¨48
143 ΚΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 81 1¨07¨54
144 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 97 1¨07¨56
145 ΡΑΝΙΑ ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 216 1¨08¨28
146 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 111 1¨09¨22
147 266 1¨10¨06
148 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 78 1¨10¨16
– ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 76 1¨10¨16
150 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ CASPER RUNNING TEAM 144 1¨10¨30
– ΣΥΝΩΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 232 1¨10¨30
152 ΓΑΝΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 37 1¨10¨32
153 ΚΑΡΑΔΟΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 99 1¨11¨17
154 ΛΑΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 196 1¨11¨28
155 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 122 1¨11¨42
156 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1¨11¨46
157 ΓΙΑΪΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 1¨11¨55
158 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HEROIC BLOODLINE ULTRA 71 1¨12¨19
159 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1¨12¨26
160 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 215 1¨13¨04
161 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 90 1¨13¨31
162 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΥΑΓΙΑ 251 1¨13¨57
163 ΚΡΕΜΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 117 1¨14¨12
– ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 103 1¨14¨12
165 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 91 1¨14¨27
166 ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 208 1¨15¨10
167 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 261 1¨15¨20
168 ΓΑΚΗ ΑΓΑΘΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 36 1¨15¨21
169 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 98 1¨16¨06
170 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 5 1¨16¨35
171 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 4 1¨16¨39
172 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 67 1¨17¨14
173 ΖΩΣΙΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 75 1¨18¨01
174 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 115 1¨18¨23
– ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 186 1¨18¨23
176 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 14 1¨18¨45
177 ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 73 1¨18¨47
178 ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 156 1¨18¨48
179 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 166 1¨18¨49
180 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 1¨19¨20
181 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 84 1¨21¨21
182 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ RUNNERS EDESSA 253 1¨26¨45
183 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 240 1¨26¨53
184 ΓΚΟΥΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 50 1¨27¨35
185 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 95 1¨29¨28
– ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 167 1¨29¨28

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο